KARLOVARSKÉ BAHNO

 
 
Karlovarské bahno od firmy Karlovarské Bahenní Lázně je osvědčenou kombinací velmi účinných přírodních složek a koloidního stříbra. Uplatňuje se při regeneraci pokožky, má značné antibakteriální účinkyčistí a uvolňuje pleť a zároveň z ní intenzivně absorbuje nadbytečnou mastnotu.
 
Karlovarské bahno se hodí i pro citlivou pleť, ocení ho ale také pleť problematická, s lupénkou, pleť se skvrnkami po akné či s pigmentovými skvrnami a pleť, na které se vyskytují zarudlé skvrny. Bahno totiž vyhlazuje, zesvětluje a projasňuje pleť, jizvy a pigmentové skvrny jsou po jeho pravidelném používání méně patrnéZmenšuje póry, omezuje kožní projevy lupénky, odstraňuje přebytečnou mastnotu pleti a má silné antimikrobiální účinky.
 

KAOLIN

Maska a zábal účinně posiluje a uvolňuje pleť. Stahuje póry a zároveň má hydratační účinky.
 

SŮL

Jejím hlavním účinkem je absorpce stopových prvků těla. Má antibakteriální účinek a zrychluje procej regenerace pokožky.

 

KOLOIDNÍ STŘÍBRO - ( ANTIMIKROBIOTIKUM )

Výborné na těžko se hojící odřeninky, spáleniny (včetně slunečních) - zmírňuje nežádoucí kožní projevy, podporuje rychlou regeneraci narušených buněk.
 
Lupénka, lupy - antimikrobiální účinky, mírní nežádoucí vnější projevy na pokožce a svědění.
 
Problémy s nehty, kůží, zapáchající a potící se nohy - zmírňuje projevy problémů ae zápachem nohou, nadměrné potivosti pokožky a s tím spojené nežádoucí kožní projevy v oblasti nehtů a kůžičky okolo nehtů.
Kolidní stříbro se v historii také velmi často používalo k pročišťování organismu.
 

 

LOKÁLNÍ BAHENNÍ REVITALIZAČNÍ A DETOXIKAČNÍ ZÁBAL

 
Velmi účinné jsou také lokální zábaly těla, například k prohřívání kloubů a svalů (ruce, lokty, chodidla, kotníky, kolena, zápěstí, lokty, lýtka) a regeneraci pokožky rukou a nohou.
 
Ruce (dlaň + zápěstí)
Ruce (loket)
Nohy (nárt + kotník)
Nohy (koleno)