P-SHINE

Dokonalá technika úpravy přírodních nehtů

 
 

           

P-SHINE ruce - cena 120,- Kč

 

Co je P-SHINE ?

Myslíte si, že krásné nehty musí být nutně gelovky nebo akryl ? Omyl ! Krásné a zdravé nehty může mít každý. Recept je jednoduchý - stačí, když navštívíte náš salon a dopřejete si P-SHINE.

P-SHINE - hodí se na ruce i nohy - je úžasná technika pečující o přírodní nehty, vhodná pro všechny ženy, které preferují přírodní vzhled nehtů nebo jim např.povolání nedovoluje mít jiné, než přírodní nehty, P-SHINE je stejně tak vhodný i pro muže. 

Jde o čistě přírodní techniku úpravy nehtů, jejímiž složkami jsou vyživující včelí vosk, leštící prášek z drcených lastu, vitamíny a další nehtům prospěšné přírodní látky, které pečují o kvalitu, zdraví, a krásný vzhled nehtů.

Dar ze země vycházejícího slunce

Princip leštění nehtů pochází - jako spousta šikovných vynálezů - z Japonska. Císařské gejši se už před staletími pyšnily krásnými, lesklými nehty a nepotřebovaly k tomu žádný bezbarvý lak. Stačilo použít tradiční postup, nanést přípravky ve odpovídajícím pořadí a správným způsobem. Název P-Shine vznikl však až v roce 1958 podle stejnojmenné tokijské společnosti, která začala vyrábět produkty pro tuto metodu ve velkém a distribuovat je i do zahraničí.

P-Shine si rázem získal značnou oblibu v Evropě i USA. Nejenže vypadá stejně efektně jako lak, navíc jde o čistě přírodní péči, která podporuje prokrvení a růst nehtů, dodává jim vitaminy, zpevňuje je a zároveň chrání před nepříznivými vlivy. Technika se hodí pro roztřepené, lámavé i nerostoucí nehty, je vhodní i jako prevence. A se ctí ji mohou využívat i muži, protože je jednoduchá, přirozená a účelná.

Celá procedura zabere přibližně půl hodiny a její výsledek Vás velmi mile překvapí. Rozdíl je viditelný na první pohled - Vaše nehty budou opět zářit a Vaše ruce budou dokonalou vizitkou.

TEL. PRO OBJEDNÁVKY: 725 816 909

PARKOVÁNÍ ZDARMA v areálu PŘÍMO PŘED VCHODEM

 

DÁRKOVÉ POUKAZY zakoupíte přímo v našem salonu RE-LA-X

 

KAŽDÁ 10. PROCEDURA = 50% SLEVA