PEELING RYBIČKAMI GARRA RUFA

 

Nabízíme Vám nejjemnější přírodní peeling rybičkami GARRA RUFA.

 

   

Máme 1 sezení s 1 akváriem

Ohodnoťte nás na facebooku a sdílejte

 

PEELING RYBIČKAMI GARRA RUFA 

           30 min - cena 350,- Kč / 1 os.

           20 min - cena 300,- Kč / 1 os.

 
 • důkladné opláchnutí nohou pod sprškou
 • vizuální kontrola nohou a případného porušení integrity kůže nohou
 • 20 - 30 minut příjemně strávených krmením rybiček :-)
 • šálek lahodné kávy nebo čaje k proceduře ZDARMA

 

 • Co jsou rybičky GARRA RUFA vlastně zač ?

Kaprovité rybičky Garra Rufa rodu Cyprinidae /Cyprinion macrostomus/, pocházející z termálních pramenů v tureckém Anatolu poblíž města Kangal, dokáží přežívat ve vodě teplé až 36°C. Teplé prameny odedávna lákaly ke koupelím a místní obyvatelé si povšimli blahodárného vlivu koupelí na různé kožní neduhy včetně lupénky.

 

 • Stručná historie rybek GARRA RUFA

Značný podíl na léčivých účincích byl přisuzován právě rybám Garra Rufa, které údajně vylučují z tlamiček sekret s hojivými účinky. Protože toto jejich extrémní životní prostředí je charakteristické výrazným nedostatkem vhodné potravy, tak zřejmě i z tohoto důvodu si ryby našly jako zdroj doplňku potravy odumřelou lidskou kůži. Tyto poznatky posléze stály na počátku založení pověstných horských lázní na léčbu kožních chorob.

 

 • Opravdu rybky GARRA RUFA koušou ?

NE. Po vložení nohou do teplé vody, rybky Garra Rufa začnou velice něžně obrušovat a očisťovat odumřelé buňky a tvrdou kůži. Zanechá vaši kůži hedvábně hladkou. Rybka nemá žádné zuby, tato metoda je absolutně bezbolestná! 
Rybky Garra Rufa bezbolestně svým ústním otvorem jemně obrušují kůži a zbavují ji nadbytečných a odumřelých kožních buněk. Zcela instinktivně vyhledávají místa, kde je kůže nejvíce nadbytečná a odumřelá. Odstraněním nadbytečných, zrohovatělých a nefunkčních buněk rybky provádějí nejjemnější přírodní peeling a jako bonus svojí činností zabraňují možným problémům, jako je např. vznik kožní infekce. Ta může být příčinou kožních onemocnění a následného viditelného poškození kůže.
Celkově rybky Garra Rufa přispívají ke zdraví a pohodě Vaší kůže.

 

 • Čím rybky GARRA RUFA pomáhají ?

Ústní dutina tohoto druhu ryb navíc obsahuje enzym ditranol, který rybky během netradičního peelingu vypouští a obrušovaná pokožka je tak okamžitě dezinfikována. Enzymy zároveň podporují hojení a obnovení epidermis vrchní vrstvy kůže. Rybky tedy z kůže odstraňují to, co vyvolává zhoršení kožní nemoci, a zároveň přispívají k procesu hojení.

 

 • Jak se při tom cítíte?

Masáž je velice příjemná, máte pocit že rybky fungují jako malé bublinky uvnitř Jacuzzi masáže, jemně stimuluje pokožku (představte si nohy namočené ve sklence šampaňského!) Napoprvé většina lidí cítí příjemné lechtání, po chvilce pocit přejde a hluboká relaxace může začít. 
 

 • Může být GARRA RUFA užívána v kombinaci s jinou terapií?

Ano, rybí pedikúra může být perfektně využita v kombinaci s reflexologií nebo klasickou masáží nohou. 


 

 • Jaké jsou zdravotní výhody?

Nejen že se vám dostává 100 procentně přírodní a bezbolestné metody. Jako bonus rybka produkuje léčivé enzymY, které léčí postiženou kůži. 

 

 • Je voda v akváriích sdílená ?

Ne, každá akvárium využívá vlastní systém a vlastní vodu, z důvodu snadnějšího udržování a hygieny.

 

 • Je zde možnost infekce nebo nějaké zdravotní riziko ?

Ne. V našem salónu dodržujeme přísná hygienická opatření, každý klient prochází důkladnou vstupní kontrolou, zda nemá na nohou / rukou infekční onemocnění kůže, otevřené nebo hnisající poranění kůže. Koupele rybičkami GARRA RUFA neposkytujeme klientům, kteří mají otevřená zranění (např. krvácejí, bércový vřed), hojící se zranění (strup), infekční onemocnění kůže nebo jakýkoliv jiný procedurou přenosný kožní problém a klientům užívajícími přípravky obsahující kortikoidy a přípravky na bázi kortikoidů.

 

 • Je to dostatečně hygienické využít služeb GARRA RUFA ?

Ano, rybky nemohou přenášet jakoukoliv formu nemocí. Bylo zde zpracováno několik lékařských studii, které tuto možnost vylučují a ani z praxe není znám žádný případ onemocnění způsobeného rybkami Garra Rufa. 
Voda v akváriích samozřejmě nemá a nemůže mít parametry pitné vody, protože rybičky potřebují k životu svůj přirozený biosystém. 

Celý systém byl důkladně prověřen specialisty, lékaři v oboru i provozem samotným a bez problémů funguje po celém světě již řadu let.
A pokud jste i přesto skeptičtí, věřte, že nás osobně přesvědčila vlastní zkušenost s rybičkami Garra Rufa - během 15-ti dnů na Srí Lance jsme několikrát na vlastní kůži vyzkoušeli koupel nohou v poměrně špinavé řece Bentota River (ta řeka je hodně špinavá) a nečekalo nás opravdu žádné nemilé překvapení ve formě jakýchkoliv kožních nebo jiných zdravotních problémů :-) Naše vlastní akvária sami využíváme po pracovní době několikrát do týdne a žijeme, jsme naprosto zdraví a v pohodě :-)

 

 • Jak často se čistí voda ?

Každé akvárium je vybaveno vlastním vysoce výkonným externím filtrem s nepřetržitým provozem 24 hodin denně, který přefiltruje vodu v akváriu 4x za hodinu, tzn. 96x za den. Voda je dále čištěna za pomoci UV lampy, která pomáhá ničit škodlivé bakterie, ale současně zachovává přirozený biosystém pro zdravý život rybiček Garra Rufa. Kvalita vody v akváriích je pravidelně měřena a sledováno 6 nejvýznamnějších hodnot, jako např. stav dusitanů a dusičnanů, hladina pH, tvrdost vody, obsah chlóru,...aby byla zajištěna maximální možná hygiena.
Voda v akváriích je v pravidelných intervalech po částech měněna a 3x denně sledována její průzračnost.


A vlastně...přijďte se přesvědčit na vlastní nohy...je to vážně RELAX  :-)


Těšíme se na Vaši návštěvu !

 

PEELING NOHOU RYBIČKAMI GARRA RUFA MŮŽETE DAROVAT FORMOU DÁRKOVÝCH POUKAZŮ S VĚNOVÁNÍM :-)

 

TEL. PRO OBJEDNÁVKY: 725 816 909

 

DÁRKOVÉ POUKAZY zakoupíte přímo v našem salonu RE-LA-X.

PARKOVÁNÍ ZDARMA v areálu PŘÍMO PŘED VCHODEM

KAŽDÁ 10. PROCEDURA = 50% SLEVA